Hakkımızda

Tam olarak ne yapıyoruz?

Bir Google Ortağı olarak, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Ayrıca, kurumsal görsel kimlik tasarımı, sosyal medya hesap yönetimi, içerik yönetimi, arama motoru optimizasyonu ve yaratıcı web tasarımı hizmetleri sunmaktayız. Aynı şekilde bireyler, küçük veya büyük şirketler, aktivite alanı ne olursa olsun, hizmet kalitemiz sınırsız. Genel kalite standartlarına göre ekibimiz benzersiz proje ve kampanyalar oluşturmaya devam ediyor.

Bunu okudun mu?

Google İş Ortağı olmak sizin için nasıl bir avantaj?


Google'da sertifikalı bir iş ortağı olarak şirketimiz, hedef kitleleri daha verimli bir şekilde hedefleyerek size daha memnun ve özenli müşteriler sunup markanız ve ürünlerinizle ilgili farkındalığı artırır. Biz en iyi anahtar kelimeleri ve en iyi stratejileri biliyoruz, yanı sıra yatırım maksimize etmek için birçok reklam disiplinleri ile entegre hizmetler size sunuyoruz.


devamını oku

Ne yapıyoruz?

Hedef kitlenizin dikkatini ürün ve hizmetlerinize çekmek için en iyi pazarlama yöntemlerini seçmekte yenilikler yapıyoruz

Dijital Pazarlama


İster Google ve YouTube'da veya sosyal medyada reklam vermeyi tercih edin, burada en iyi hizmetleri ve en doğru takibi bulacaksınız

Görsel Kimlik Tasarımı


Şirketinizin logosu, müşterinizin gördüğü ilk şeydir; göze çarpsın ve hak edilmiş benzersiz tasarlanmış bir evrak tasarımı ile tamamlayın.

Dijital İçerik Yönetimi


Şirketinizin sosyal medya gönderilerinin içeriğine, ve web sitesinin sıralamasını geliştirmek için blog içeriklerine dikkat etmelisiniz.

Web Sitesi Geliştirme


Müşterileriniz ve takipçileriniz arasındaki iletişimin temeli olarak, sitenizin tasarımının mükemmel olması esastır.

Blogumuz


Blogumuzu ziyaret etmek ve en son sosyal medya haberlerinin yanı sıra çevrimiçi çözüm teknolojileri hakkında yazılan makaleleri incelemek için buraya tıklayın.

Meet us!